Loading the content... Loading depends on your connection speed!

+ 370 5 2120012 Užsisakyti skambutį

Perskambyti telefono numeris
(darbo dienos 9:00-17:00)

Kaip į Jūs kreiptis

You are on the site over 5 minutes and still
nothing selected. Consultant can
call you back and help with the choice.

Ar norite gauti informaciją apie naujienas ir akcijas el. paštu?

El. pašto adresas

* Pažadame ne siųsti Jums ‚spam

Apie mus

Rinkitės tik geriausius produktus!

Naudodami NEOVITAL natūralią kosmetiką ir maisto papildus, Jūs ilgiau išsaugosite jaunystę ir sveikatą!

Kodėl būtent NEOVITAL?

Įmonė NEOVITAL atstovauja ilgametei ir garsiai visame pasaulyje kompanijai NEW SPIRIT NATURALS, kurios devizas sveika gyvensena iš natūralių produktų žmogaus kūnui ir sielai. Produktų  kokybė patvirtinta sertifikatais.

Mūsų produktai, tai:

  • Gamybai naudojami išskirtinai tik natūralūs produktai;
  • Produktuose kategoriškai nenaudojami konservantai, dažikliai ar skonio stiprikliai;
  • Produktuose nenaudojamas cukrus, krakmolas ar mielės;
  • 100% patikimumas ir jokių alergiją sukeliančių medžiagų;
  • Puikiai parinkti produktuose esantys komponentai, teigiamai veikiantys organizmą naudojant net labai mažais kiekiais;
  • GMP standartų laikymasis produktų gamybos metu.

Interviu iš Litexpo parodos „Vaikų šalis 2012″

 

 

NEOVITAL manifestas

Gamta, žmogaus kūrėja, apdovanojo mūsų organizmą išskirtinėmis galiomis, kurių pakaktų išgyventi net pačiomis atšiauriausiomis sąlygomis. Dėl veikiančių apsaugos mechanizmų, mes esame atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams ir kurį laiką nejuntame jokios grėsmės organizmui. Kartais mes taip nualiname savo organizmą, jog atsiduriame ties išsekimo riba, tačiau ir toliau lengvabūdiškai eikvojame savo gyvybines galias. Ir tik tuomet, kai jėgų atsargos baigiasi, mes pastebime pirmuosius ligos simptomus. Kaip išsaugoti šią gamtos duotą dovaną? Ką daryti, kad gyvybinių jėgų šaltinis niekuomet neišsektų?

Mūsų svetainė atsakys į šiuos svarbius klausimus. Jos misija – šviesti žmones, teikti išsamią informaciją, skleisti naujausias mokslo žinias apie sveikatą, apie vertingus maisto produktus, apie tokią gyvenseną, kai valgymo malonumas nepakeičiamas nuobodžiu kalorijų ir kilogramų skaičiavimu. Tačiau šūkis: „gyveni, kad valgytum“ mums taip pat netinka. Mes siekiame harmonijos, visur ir visada ieškome aukso viduriuko. Žmogaus organizmo galios, jų gausa tiesiogiai priklauso nuo mitybos. Subalansuotas maisto racionas, natūralūs ir švieži (kiek įmanoma) maisto produktai, švarus kokybiškas vanduo, normuojamas reguliarus fizinis krūvis – tai temos, kurios dažniausiai aptariamos mūsų svetainės lankytojų. Jau 20 metų mes glaudžiai bendradarbiaujame su kompanija NEW SPIRIT NATURAL, gaminančią natūralius produktus ir vitaminus sveikatai gerinti ir saugoti. Net du dešimtmečius mes stiprinome savo sveikatą, auginome sveikus vaikus, pagelbėjome draugams ir šeimos nariams, taip pat daugybei mūsų klientų, mokėme juos branginti neįkainojamą dovaną – SVEIKATĄ! Dabar mes siūlome šiuos produktus internetinėje parduotuvėje. Išbandykite ir patys įsitikinsite jų kokybe bei veiksmingumu. Mes visada mielai patarsime, pasidalinsime savo patirtimi ir žiniomis.

Mūsų svetainė palaiko mobilųjį internetą ir įrenginius "Android" ir "iOS"