Loading the content... Loading depends on your connection speed!

+ 370 5 2120012 Užsisakyti skambutį

Perskambyti telefono numeris
(darbo dienos 9:00-17:00)

Kaip į Jūs kreiptis

You are on the site over 5 minutes and still
nothing selected. Consultant can
call you back and help with the choice.

Ar norite gauti informaciją apie naujienas ir akcijas el. paštu?

El. pašto adresas

* Pažadame ne siųsti Jums ‚spam

Lojalumo programa

oficialus_partneris   „Lyoness“ buvo įkurta 2003 m. kaip tarptautinė vartotojų pirkimo bendruomenė ir pasaulinė „Lyoness“ lojalumo partnerių klientų lojalumo programa. Daugiau kaip 4.5 milijonai narių gauna išskirtinę pirkimo naudą, pavyzdžiui, susigrąžina pinigų pirkdami arba gauna pirkimo taškų, o lojalumo partneriai įgyja lojalių klientų ir jiems teikia tam tikras privilegijas.

Pagrindinis „Lyoness“ planas, kad pirkti būtų malonu. Todėl „Lyoness“, kaip tarptautinė pirkimo bendruomenė, siūlo individualias ir kiekvieno skonį atitinkančias galimybes apsipirkti.

Daugiau kaip 47 000 „Lyoness“ lojalumo partnerių ir 250 000 prekybos vietų (Cashback Points). Pas juos galite pirkti produktus ir paslaugas, už kurias Jums grąžinami pinigai. Nesvarbu, ar perkate „Cashback Card“ kortele, čekiu ar internetu – Jums grąžinama iki 5 % Jūsų pirkinio vertės kaip „Cashback“! Kai surinktas „Cashback“ pasieks 10 Eur, jis bus pervedamas į Jūsų banko sąskaitą. Taip kiekvieną kartą Jums grąžinami pinigai už pirkinius, kuriuos perkate per „Lyoness“!

Užsiregistravusiems, naujiems lojalumo programos klientams, kurie dar neturi „Cashback Card“ kortelės, įdėsime ją su pirmu užsakymu. Visi nurodyti duomenys turi būti teisingi, kadangi į Jūsų nurodytą el. paštą ir telefono numerį bus siunčiama konfidenciali informacija, skirta tik Jums.

LYONESS NEOVITAL

Linkime malonaus apsipirkimo!

Vardas, pavardė

Gimimo data

Jūsų telefono numeris

El. pašto adresas

Adresas: šalis, miestas, gatvė, namo/ būto nr., pašto kodas

Aš perskaičiau ir susipažinau su SSNS bei privatumo taisyklėmis, dalyvauju Neovital.lt papildomoje Klientų lojalumo programoje ir išreiškiu savo sutikimą dėl duomenų perdavimo.

Taip, aš reguliariai noriu gauti Lyoness naujienlaiškius ir informacines SMS žinutes.

Taip, aš reguliariai noriu gauti Neovital naujienlaiškius apie sveiką mitybą ir gyvenseną, mokslinius atradimus, akcijas ir naujienas

* Pažadame ne siųsti Jums ‚spam

Mūsų svetainė palaiko mobilųjį internetą ir įrenginius "Android" ir "iOS"