Loading the content... Loading depends on your connection speed!

+ 370 5 2120012 Užsisakyti skambutį

Perskambyti telefono numeris
(darbo dienos 9:00-17:00)

Kaip į Jūs kreiptis

You are on the site over 5 minutes and still
nothing selected. Consultant can
call you back and help with the choice.

Ar norite gauti informaciją apie naujienas ir akcijas el. paštu?

El. pašto adresas

* Pažadame ne siųsti Jums ‚spam

Chia sėklos maistingas ir švarus produktas

Chia sėklos – maistingas ir švarus produktas

Chia sėklos – tai maistingas produktas be priedų, vartojamas daugiau nei 4000 metų!

Tai puikus kalcio teikėjas, 100 g chia sėklų turi iki 870 mg kalcio. Kalcis mūsų organizmui:

  • padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą;
  • padeda palaikyti normalią energijos apykaitą;
  • padeda palaikyti normalią raumenų veiklą;
  • padeda palaikyti normalų nervų impulso perdavimą;
  • padeda palaikyti normalų virškinimo fermentų veikimą;
  • atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi ir specializacijos procesuose;
  • reikalingas normaliai kaulų būklei palaikyti;
  • reikalingas normaliai dantų būklei palaikyti.

Kita unikali Chia sėklų savybė – ir vienintelė visame augalų pasaulyje – tai gebėjimas absorbuoti didelį kiekį vandens – iki 12 kartų daugiau savo svorio. Šis gebėjimas absorbuoti ir išlaikyti vandenį padeda prailginti ir išlaikyti hidrataciją visame organizme, ypač fizinio aktyvumo metu.

Kai mes 1 arbatinį šaukštelį Chia sėklų įdedame į stiklinę vandens ir paliekame 30-40 min., dėl didelio kiekio švelnių, minkštų ir gerai tirpių maistinių skaidulų, susidaro vientisa masė, panaši į gelį. Kai toks gelis patenka į skrandį, susidaro fizinis barjeras tarp angliavandenių ir virškinimo fermentų.

Nėra reikalo ir sakyti, kaip svarbu yra užkirsti kelią bei kontroliuoti diabetą. Lėtas angliavandenių skaidymas stabilizuoja medžiagų apykaitą bei padeda palaikyti aukštą ląstelinių struktūrų ir viso organizmo energetinį lygį.

Dėl šios unikalios sėklų sudėties ir savybių, pagerėja nėštumo metu bei žindimo laikotarpiu audinių vystymas ir regeneracija, padeda greitai ir visiškai atsistatyti po gimdymo.

Dėl šių savybių Chia sėklų vartojimas padeda sportininkams reabilitacijos metu ir atgaunant jėgas, ilgainiui sumažina sportininkų atsistatymo laiką bei gerokai padidina fizinius gebėjimus.

Privalumai Baltosios Chia™

Yra keletas Chia veislių:
Ruda – augalas turi purpurinės spalvos žiedą.
Pilka, juoda ir balta – baltos spalvos žiedai.

Vartojimui baltoji Chia yra geriausias variantas iš visų rūšių.
Rinkoje dažniausiai parduodamos nemaltos sėklos. Tačiau vartojant tokias Chia sėklas, jos yra ilgai virškinamos bei 60 proc. mažesnė jų maistinė vertė negu maltų sėklų.
Sudėtis, kuri suteikia toki platų veikimo spektrą, gaunama dėka šiuolaikinių apdorojimo metodų.

Speciali sėklų malimo technologija!

Naudojant specialią technologiją, mūsų baltosios Chia sėklos ™ smulkiai supjaustomos, taip pagerinant bioprieinamumą. Sėklos turi puikias organoleptines savybes, net ir po ilgo saugojimo, nesusidaro „žuvies” kvapas ir skonis, kuris būdingas beveik visiems kitiems maisto produktams, kurie yra omega-3 šaltiniai– tai žuvies produktai, jūros dumbliai, linų sėklos ir kt. Tokio trūkumo neturi šios sėklos, taip yra dėl didelio aktyvumo, esančiose šiuose sėklose, natūralių antioksidantų, kurie omega – 3 PNRR suteikia neprilygstamą ilgalaikį stabilumą.

Daug žmonių negali vartoti žuvies bei jūros gerybių dėl alergijos, tačiau vartojant produktus Chia sėklų pagrindų, tokių alergijų nepasireiškia.

Baltosios Chia sudėtyje nėra cukraus, druskos, mielių, kviečių, glitimo, sojos, kukurūzų, miežių, žuvų, vėžiagyvių, riešutų, kiaušinių bei pieno produktų. Taip pat nėra konservantų, dirbtinių dažiklių bei skonio stipriklių. Jos sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų organizmų ir transgeninių riebalų.

Vartojimo būdas: suaugusiems po 1 šaukštą (11 g) 3 kartus per dieną, dedant į jogurtą, salotas, košes ir t.t., arba ištirpinant negazuoto vandens puodelyje (200 ml) arba bet kokiame gėrime.

Tekste vartojami teiginiai nebuvo patvirtinti Europos maisto saugos tarnybos (EFSA) ir negali būti traktuojami kaip rekomendacijos.

Palikite komentarą

Mūsų svetainė palaiko mobilųjį internetą ir įrenginius "Android" ir "iOS"