Loading the content... Loading depends on your connection speed!

+ 370 5 2120012 Užsisakyti skambutį

Perskambyti telefono numeris
(darbo dienos 9:00-17:00)

Kaip į Jūs kreiptis

You are on the site over 5 minutes and still
nothing selected. Consultant can
call you back and help with the choice.

Ar norite gauti informaciją apie naujienas ir akcijas el. paštu?

El. pašto adresas

* Pažadame ne siųsti Jums ‚spam

Atnaujinamoji programa

Senėjimo lėtinimo programa

Visais laikais žmonės ieškojo jaunystės eliksyro. Rašytojus, alchemikus ir mokslininkus – visus domino amžinos jaunystės klausimas, „šagrenės odos“ paieška. Ir tik XX amžiuje mokslas priartėjo prie kai kurių mechanizmų, susijusių su organizmo senėjimu, amžiaus susirgimų atsiradimu ir funkcijų gesimu. Atsirado keletas senėjimo teorijų, padaryta daug mokslinių atradimų, kurių rezultatas – metodikų, padedančių stabdyti laiką, atsiradimas.

Kadangi organizmo senėjimo procesai vyksta vienu metu keliomis kryptimis, kovoti su jais taip pat būtina skirtingais būdais. Senėjimo tempai didžiąja dalimi priklauso nuo genetinių savybių, tačiau dar labiau nuo išorinių veiksnių – maisto ir vandens kokybės, fizinio ir psichologinio krūvio, stresų, aplinkos užterštumo. Ir kaip tik šiuos faktorius ir galima paveikti. Pirmiausia būtina reguliuoti svorį ir mitybą. Visi pertekliniai kilogramai atima dalį sveikatos ir gyvenimo metų. Plačiai žinomo mokslinio eksperimento su laboratoriniais gyvūnais metu buvo įrodyta, kad sumažinus maisto kiekį 30 proc., gyvenimo trukmė pailgėja pusantro karto. O persivalgymas jį trumpina. Kontroliuokite savo mitybą, rinkitės kokybišką maistą, mažinkite jo kiekį. Esant galimybei teikite pirmenybę organiniam maistui. Būtinai gerkite daug švaraus vandens, ne mažiau 2 litrų per dieną. Tai pagrindas, ant kurio reikia statyti senėjimo lėtinimo programą. O pati programa susideda iš kelių etapų ir krypčių.

I kursas. Valymas ir detoksikacija

Jis padeda organizmui atsikratyti susikaupusių toksinų, medžiagų apykaitos produktų, atstato normalią žarnyno mikroflorą, gerina žarnyno gleivinės būklę, mažina jos pralaidumą. Tai teigiamai atsiliepia visiems medžiagų apykaitos procesams organizme, mažina alergijų pasireiškimą ir maisto netoleravimą, palengvina kepenų ir inkstų veiklą, gerina odos būklę.

II kursas. Antioksidacinė terapija

Oksidacinio streso teorija – vienas iš labiausiai ištirtų ir aprašytų procesų, susijusių su senėjimo pokyčiais. Antioksidantai apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų, susikaupiančių organizme dėl aplinkos taršos, žeidžiamojo poveikio. Antioksidantai lėtina priešlaikinį ląstelių senėjimą, apsaugo jungiamojo audinio ir odos struktūrą. Antioksidacinius kompleksus reikia vartoti kursais kelis kartus per metus priklausomai nuo organizmo būklės.

III kursas. Kraujagyslių stiprinimas

Svarbiausias uždavinys – pagerinti visų organų kraujotaką, normalizuojant juose apykaitos procesus. Būtina kontroliuoti cholesterolio kiekį, kraujagyslių sienelių būklę. Natūralūs augaliniai kompleksai padeda švelniai ir atsargiai palaikyti kraujagyslių sveikatą, nežalodami organizmo.

IV kursas. Sąnarių sveikata ir taisyklinga laikysena

Senstant vyksta kaulinio audinio irimas, sąlygotas hormoninio fono pokyčių, atsiranda kremzlinio ir jungiamojo audinio degeneracinių pakitimų. Reguliarūs saikingi fiziniai krūviai, vaikščiojimas vidutiniu tempu, vitaminų ir mineralų komplekso su kaliu, chondroprotektoriais ir hialurono rūgštimi vartojimas, gali palaikyti atramos sistemos judėjimo aparato funkcijas.

V kursas. Specialios senėjimą lėtinančios priemonės

Ištirtas trumpųjų peptidų, amino rūgščių, vitaminų ir mineralų vaidmuo organizmo senėjimo lėtinimo procesuose. Peptidai sintezuojasi visose organizmo ląstelėse ir, būdami signalinėmis molekulėmis, reguliuoja daugelį žmogaus organizmo procesų – pvz. senėjimą, regeneraciją.

Senstant ir esant įvairioms patologijoms organizme peptidų kiekis mažėja, atsiranda jų trūkumas. Tai pagreitina audinių dėvėjimąsi ir skatina viso organizmo senėjimą. Peptidiniai bioreguliatoriai aktyvuoja ląstelių DNR, be to, apsaugo jas nuo neigiamų veiksnių. O tai padeda organizmui ir pagrindinėms jo sistemoms. Puikiomis regeneracinėmis ir senėjimą lėtinančiomis savybėmis pasižymi žmogaus augimo hormonas, kurio gamyba su amžiumi organizme mažėja. Ištirti veiksniai, galintys švelniai stimuliuoti šio hormono sintezę bet kokiame amžiuje. Kai kurios amino rūgštys skatina ląstelių energijos gamybą, palaikydamos tinkamą apykaitos procesų lygį.

VI kursas. Fitohormoninės ir reguliacinės priemonės

Kai kurie gamtiniai junginiai pasižymi į hormonus panašiu poveikiu. Jie atsargiai ir švelniai reguliuoja hormonų balansą, veikia jutimo ir hormonų receptorius organuose ir apsaugo juos nuo piktybinių procesų. Organizmas naudoja fitohormonines priemones kaip statybos medžiagą, reguliuojančią hormonų apykaitą ir jos reikiamo lygio palaikymą.

VII kursas. Senėjimą lėtinanti kosmetika

Kosmetinės priemonės, turinčios aktyvių komponentų, kovojančių su amžiniais odos pokyčiais – tai tik baigiamoji jūsų senėjimo lėtinimo programos dalis. Kosmetikos sudėtyje esantys pripažinti senėjimą lėtinantys komponentai, pvz. peptidai, kamieninių ląstelių augimo veiksniai, alavijas, azijinė centelė, kiti augalai, vitaminai ir mineralai aktyvuoja dermos apykaitos procesus, gerina jos hidrataciją, stimuliuoja fibroblastus ir antrojo tipo kolageno sintezę.

Tai tik pavyzdinė teisingo požiūrio į savo organizmą schema.

Jūs galite patys parinkti sau tinkamas schemas, kurios leis pasijusti lengviau.

 

Taip pat skaitykite:

http://neovital.lt/straipsnis/peptidai-kovoje-pries-senejima/

Palikite komentarą

Mūsų svetainė palaiko mobilųjį internetą ir įrenginius "Android" ir "iOS"