Loading the content... Loading depends on your connection speed!

+ 370 5 2120012 Užsisakyti skambutį

Perskambyti telefono numeris
(darbo dienos 9:00-17:00)

Kaip į Jūs kreiptis

You are on the site over 5 minutes and still
nothing selected. Consultant can
call you back and help with the choice.

Ar norite gauti informaciją apie naujienas ir akcijas el. paštu?

El. pašto adresas

* Pažadame ne siųsti Jums ‚spam

Detoksikacijos programa

Detoksikacijos programa

Pasaulis, kuriame mes gyvename, yra labai užterštas. Kalti mes patys, todėl šiandien kvėpuojame užterštu oru, valgome maistą su pesticidais ir hormonais ir esame nustebę bloga savijauta. Mūsų organizmas negali susidoroti su tokia apkrova, todėl visos kenksmingos medžiagos yra kaupiamos mūsų ląstelėse. Tačiau yra būdas, kaip padėti mūsų organizmui neutralizuoti kenksmingas medžiagas ir normalizuoti medžiagų apykaitą bei visų organų ir sistemų funkcijas.

Organizmo valymo programa yra parenkama individualiai, trunka 2-3 mėnesius.

Pirmame organizmo valymo etape būtina pagerinti medžiagų apykaitos produktų išvedimą iš organizmo per virškinimo traktą, o tam reikia, kad visas procesas vyktų sklandžiai, pirmiausia padidėtų adsorbcija, pašalinti disbiozę bei sustiprinti vietinį imunitetą.

Antrame etape siūloma organizmo detoksikacija veikiant stipriais antioksidantų kompleksais, taip pagerės kepenų funkcija, sustiprins ir paspartins toksinių medžiagų nukenksminimą fermentinėse sistemose, ir leis greitai ir saugiai pašalinti toksinus iš organizmo neaktyvią formą.

Bet kokia valymo programa turi būtina sąlyga – per dieną reikia išgerti 2-2,5 litro vandens.

Tai tik preliminari schema kaip pasiekti, kad žmogaus organizmas būtų sveikas. Kiekvienu individualiu atveju parenkama individuali programa. Kadangi reikia atsižvelgti į skirtingus aspektus – gyvenimo būdą, organizmo ir sveikatos būklę.

Palikite komentarą

Mūsų svetainė palaiko mobilųjį internetą ir įrenginius "Android" ir "iOS"