Loading the content... Loading depends on your connection speed!

+ 370 5 2120012 Užsisakyti skambutį

Perskambyti telefono numeris
(darbo dienos 9:00-17:00)

Kaip į Jūs kreiptis

You are on the site over 5 minutes and still
nothing selected. Consultant can
call you back and help with the choice.

Ar norite gauti informaciją apie naujienas ir akcijas el. paštu?

El. pašto adresas

* Pažadame ne siųsti Jums ‚spam

Sveiku dantu programa 700x230

Sveikų dantų programa

Žmogus, apdovanotas gamtos gražiais sveikais dantimis, norėdamas juos išsaugoti, privalo mokėti tinkamai juos prižiūrėti. Tokie dantys šiais laikais – didelė retenybė. Deja, daugumai žmonių mažiau pasisekė: jiems lankymasis pas odontologą tapo įprastu darbu, ir jie priversti kruopščiai rūpintis savo dantimis net kelis kartus per dieną.

Yra žinoma, kad dantų ėduonį sukelia keli lemiami veiksniai: pavyzdžiui, prasta burnos higiena, nesaikingai vartojami angliavandeniai, pakitusi seilių sudėtis bei savybės ir kt. Tuomet neišvengiamai sutrinka burnos ertmės mikroorganizmų pusiausvyra, daugėja agresyvių rūgštį gaminančių mikroorganizmų. Tokios bakterijos lengvai prikimba prie kietųjų danties audinių ir išskirdamos rūgščius metabolizmo produktus tampa dantų apnašomis. Tam tikrose vietose padaugėjus rūgščių, pažeidžiamas dantų emalio paviršius, prasideda demineralizacijos procesas – dantų mineralų tirpimas, kalcio hidroksiapatito kristalai pamažu yra, sudarydami ertmes.

Ankščiau ateities odontologija buvo siejama su dantų emalį saugojančiais fluoridais. Tačiau atlikus naujausius mokslinius tyrimus,atrasta galimybė paveikti burnos ertmės mikrobiocenozę. Šiandien manoma, kad geriausias būdas apsaugoti dantis nuo ėduonies – vengti dantų apnašų susidarymo. Dantų apnašos – tai bakterijų kolonijos, vadinamosios bioplėvelės. Jos egzistuoja kaip savireguliuojanti biologinė sistema, savarankiškai palaikanti savo gyvastį ir skatinanti ėduonies vystymąsi.

Be reguliaraus burnos higienos palaikymo ir kruopštaus mechaninio dantų valymo, būtina reguliuoti bioplėvelės mikroorganizmų sudėtį ir kiekį, palaikyti vietinį imunitetą ir burnos ertmės pH.

Aloe vera gelis – tai dar viena priemonė, puoselėjanti sveikus burnos ertmės minkštuosius audinius, mažinanti uždegimą ir skatinanti gleivinės ląstelių atsinaujinimą. Patariama tepti burnos ertmę dantų šepetėliu kelis kartus per dieną.

Jei uždegimas jau įsisenėjęs, rekomenduojama naudoti arbatmedžio aliejų – tai ypač veiksminga dezinfekavimo ir gydomųjų savybių turinti priemonė, skirta naudoti išoriškai. Dantų audiniui stiprinti reikia, kad organizme būti pakankamai kalcio hidroksiapatito. Žinoma, dantų priežiūrai reikia kokybiško dantų šepetėlio ir geros dantų pastos. Išbandykite japonišką dantų šepetėlį su šereliais padengtais anglies Binchotan milteliais. Anglis Binchotan (Binchotan Charcoal) – tai tradicinis japonų produktas, išsiskiriantis ypatingomis sorbento (medžiagos, gebančios sugerti, susiurbti) savybėmis. Binchotan Charcoal sudėtyje yra įvairių natūralių mineralų, prasiskverbiančių giliai į audinius, padedančių pašalinti dantų apnašas ir neutralizuoti kenksmingą burnos ertmės florą.

Komentarai yra uždaryti.

Mūsų svetainė palaiko mobilųjį internetą ir įrenginius "Android" ir "iOS"